Kurumsal

Net Demir Çelik San. Ve Tic. Ltd. Şti. Türkiye’de demir çelik sektöründe vasıflı çelik tedarikçisi olarak; toptan ve düzgün malzeme kesimi, zamanında teslimat ve geçmişten gelen engin tecrübesiyle, siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacıyla 1997 yılında kurulmuştur.

Bugünkü ismini 2000 yılında alan Net Demir Çelik San. Ve Tic. Ltd. Şti. geniş makina parkuruyla yerli ve ithal çeliklerde, Karbon çelikleri (1020,1030,1040,1050, C45, Platina Levha, Soğuk Çekme Lama, Transmisyon v.b.) Sementasyon Çelikleri, Islah Çelikleri, Takım Çelikleri, İnce Lama, Kalın Lama, küçük ve büyük çaplı malzemelerle ülkemizdeki tarım makinaları, otomotiv, makina imalatı, savunma sanayi, mutfak ve beyaz eşya, plastik ürünleri başta olmak üzere birçok üretim alanına hizmet vermektedir.

Kusursuz hizmet anlayışıyla güvenilir, dürüst, müşteri odaklı, takım ruhu içerisinde, en kısa süre ve ekonomik şekilde siz değerli müşterilerimizden aldığı enerjisiyle, “Daha iyi nasıl hizmet verebilirim?” anlayışıyla çalışmalarını sürdürecektir.

© 2016 Net Demir Çelik